Gwarancja Rozszerzona

GWARANCJA NA NOWY SAMOCHÓD

Poznaj naszą Gwarancję na nowy samochód. Kochamy auta, które produkujemy. Tobie na pewno również zależy na nowym samochodzie i pragniesz o niego odpowiednio zadbać. Aby Ci w tym pomóc, Nissan oferuje standardową gwarancję producenta dla wszystkich modeli, ważną przez 3 lata lub 100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) dla samochodów osobowych, ważną przez 5 lat lub do przebiegu 160.000km (co nastąpi wcześniej) dla samochodów dostawczych LCV oraz 5 lat lub do przebiegu 100.000km (co nastąpi wcześniej) na elementy zespołu napędowego samochodów EV (elektrycznych), a baterie 30 kWH mają gwarancję na 8 lat lub do 160.000km (co nastąpi wcześniej).

Ponadto oferujemy 3-letnią gwarancję na lakier oraz 12-letnią gwarancję na korozję perforacyjną – obie bez limitu kilometrów.

To nie wszystko – każdą oryginalną część lub element z gamy akcesoriów Nissana obejmuje 1-, 2- lub 3-letnia gwarancja (bez limitu kilometrów) – w zależności od rodzaju części. Oznacza to, że łatwiej utrzymasz swoje auto w doskonałym stanie.

Obowiązują pewne wyjątki od powyższych zasad; zapoznaj się ze swoją książeczką gwarancyjną i Instrukcją obsługi samochodu otrzymaną podczas zakupu pojazdu.

GWARANCJA ROZSZERZONA

Rozszerzenie standardowej gwarancji (3-letniej lub na 100 000 km) na dłuższy okres lub przebieg pozwoli Ci pełniej wykorzystać swojego Nissana (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie).

 

CAŁKOWITA KONTROLA WYDATKÓW

Gwarancja rozszerzona Nissana zapewnia spokój ducha po wygaśnięciu gwarancji podstawowej. Chroni Ciebie i Twój samochód przed kosztami nieoczekiwanych usterek mechanicznych i elektrycznych (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie). 

Rozszerzona gwarancja jest ubezpieczeniem pojazdu na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dostępność i warunki ubezpieczenia uzależnione są od wieku i przebiegu pojazdu.

ELASTYCZNOŚĆ

Gwarancja rozszerzona jest dostępna w wielu wariantach przebiegu i czasu. Gwarancję rozszerzoną można wykupić w dowolnej chwili przed wygaśnięciem gwarancji podstawowej.
Ponadto możesz wydłużyć okres lub przebieg przewidziany w bieżącej Gwarancji rozszerzonej. Zapytaj dealera Nissana o szczegóły.

JAKOŚĆ

Gwarancja rozszerzona Nissana daje pewność wykorzystania oryginalnych części podczas napraw wykonywanych przez odpowiednio przeszkolonych mechaników.

 

WARTOŚĆ DODANA

Gwarancja obejmuje konkretny pojazd, więc jest zbywalna. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

 

Zależnie od wieku i przebiegu pojazdu; obowiązuje Regulamin.

Gwarancja „Rozszerzona Gwarancja Nissan 5★” jest realizowana przez spółkę Nissan International Insurance Ltd (z siedzibą w Aragon House Business Centre, Dragonara Road, St Julian’s STJ 3140, Malta), podlegającą nadzorowi i regulacji Urzędu Nadzoru Działalności Sektora Finansowego (Malta Financial Services Authority).