RTS Elbląg

Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce autoryzowanych koncesjonariuszy Renault i Dacia, działający na rynku lokalnym od prawie 30 lat. Możemy poszczycić się długim stażem w motoryzacji, ugruntowaną pozycją, dobrą opinią i zaufaniem klientów od kilku pokoleń. W 2019 roku firma zdobyła tytuł „Dealer Of The Year 2019” marki Renault.

Staranie o zwiększenie portfolio o markę Nissan rozpoczęliśmy w 2018 roku. Ich efektem było podpisanie listu intencyjnego, a w późniejszej fazie umowy na uruchomienie w Elblągu salonu i serwisu tej marki. Ostatecznie otwarcie nastąpiło wraz z początkiem 2021 roku

Budowa nowego pawilonu oraz modernizacja istniejącej części trwała dziesięć miesięcy. W nowym budynku zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak między innymi: instalacja fotowoltaiczna, system solarnego podgrzewania wody użytkowej, system grzania i chłodzenia powietrza w hali serwisowej, oświetlenie w technologii LED itp. Do budowy użyto materiałów o wysokich parametrach izolacyjnych. Wszystko to pozwoli na duże oszczędności energetyczne.

W nowoczesnej placówce Nissana, eksponowana jest cała gama modelowa samochodów osobowych marki. Od miejskiej Micry poprzez Juke’a, Qasqai’a, X-Traila do w pełni elektrycznego Leaf’a. Modele są również dostępne do jazd testowych oraz dla klientów serwisu.

Salon Nissana w Elblągu jest przyjaznym wręcz kameralnym miejscem.  Standardy marki oraz nowa Koncepcja Sprzedaży Detalicznej gwarantuje wszystkim odwiedzającym pozytywne wrażenia już od momentu przekroczenia progu salonu. Tematyczne ekrany multimedialne, intuicyjny konfigurator z ekspozycją próbek lakierów i rodzajów dostępnych tapicerek umożliwiają natychmiastowe skonfigurowanie wymarzonego modelu przy filiżance aromatycznej kawy. Z pomocą w wyborze nowego samochodu przyjdzie profesjonalny zespół handlowy z prawie 20-letnim doświadczeniem branżowym.

Wszystko po to, by klient już od pierwszego momentu poczuł pełną przyjemność z tworzenia swojego własnego samochodu w tym właśnie wyjątkowym miejscu.

Oferta placówki jest bardzo szeroka i oprócz sprzedaży samochodów nowych, serwisu mechanicznego i blacharsko – lakierniczego obejmuje: sprzedaż samochodów używanych, odkup samochodów wszystkich marek, hotel opon, usługi finansowania (kredyt, leasing, najem), usługi ubezpieczeń (pełen zakres) oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, a także okresowe przeglądy, w znajdującej się na terenie obiektu okręgowej stacji kontroli pojazdów.