Serwis Nissan

Aby odpowiednio zająć się Państwa samochodem przygotowaliśmy halę serwisową która przeszła gruntowną modernizację. Powierzchnię prawie 1000 m2 zaopatrzyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i naprawy samochodów. Do Państwa dyspozycji jest dwustanowiskowa recepcja interaktywna, dwanaście stanowisk naprawczych dla samochodów osobowych i dostawczych (w tym jedenaście podnośników), dwa stanowiska diagnostyczne, nowoczesne stanowisko do badania geometrii oraz dwustanowiskowa myjnia. W naszym serwisie znajduje się również stacja do ładowania aut elektrycznych.

SEZON NA PROMOCJE

KLOCKI HAMULCOWE I TARCZE

• -10% na klocki hamulcowe i tarcze4

AKCESORIA NISSAN

⋅ -10% na pakiety akcesoriów transportowych3

VALUE ADVANTAGE

Zapoznaj się z wyjątkową ofertą na wysokiej jakości części zamienne Value Advantage rekomendowane przez Nissana.

NISSAN QASHQAI – J11

• Wyprzedaż akcesoriów

STACJE ŁADUJĄCE WALLBOX

• 7,4 kW Stacja ładowania Wallbox za 3 613 zł
• 22 kW Stacja ładowania Wallbox za 3 999 zł

STREFA WŁAŚCICIELA YOU+NISSAN

20% na oryginalne części¹
20% na robociznę¹
10% na oryginalne części²
10% na robociznę²

¹ Minimalny rekomendowany rabat dla samochodów Nissan powyżej 5 lat. Oferta ważna do 30.06.2022.
² Minimalny rekomendowany rabat dla samochodów Nisan powyżej 3 lat. Oferta ważna do 30.06.2022.
³ Rekomendowany rabat dla wybranych akcesoriów Nissan. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Nissan. Oferta ważna do 30.06.2022.
⁴ Oferta dotyczy wybranych części.

BEZPŁATNA KONTROLA STANU POJAZDU W RAMACH PROGRAMU OBIETNICA NISSANA

 
Obiecujemy przegląd stanu technicznego pojazdu wraz z zaleceniami dotyczącymi usług niezbędnych w trybie pilnym oraz sugestiami dotyczącymi prac, które można odroczyć w czasie.

.

OBIETNICA NISSANA

Jaką składamy Tobie obietnicę? Kierowców samochodów Nissan możemy zapewnić, że nie tylko prowadzenie auta, ale także jego serwisowanie może nieść ze sobą pozytywne emocje: jest proste, wygodne i w korzystnej cenie. Wierząc w przejrzystość i wzajemne zaufanie, zobowiązujemy się zapewnić naszą pełną dostępność i otoczyć wszystkich klientów największą troską.

BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Kiedy tylko Twój samochód będzie serwisowany, zaoferujemy Ci rozwiązanie zmierzające do zaspokojenia Twoich osobistych potrzeb. Umów się na wizytę, a bezpłatnie udostępnimy ci samochód zastępczy do czasu zakończenia naprawy. Jeśli nie jesteś zainteresowany opcją samochodu zastępczego, możemy zaoferować Ci inne rozwiązanie kwestii mobilności.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE

Doskonałą ochronę samochodów naszej marki zapewnia świetnie wyszkolony personel oraz wykorzystywanie wyłącznie oryginalnych części. Aby zagwarantować Ci najlepszy stosunek jakości do ceny, dostosujemy cenę do obowiązujących w promieniu 10 km od siedziby.

BEZTERMINOWY NISSAN ASSISTANCE

Obiecujemy zapewniać Ci mobilność 24 godziny na dobę. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, usługa Nissan Assistance jest dostępna 24 godziny na dobę, bez względu na wiek Twojego Nissana. Gwarantujemy bezpłatną pomoc drogową przez okres gwarancji a także po każdym okresowym przeglądzie wykonanym aż do zalecanej daty kolejnego.

BEZPŁATNA KONTROLA POJAZDU

Zapewniamy, iż dokonamy bezpłatnej kontroli samochodu, zanim podejmiemy się jakichkolwiek prac. Najpierw zostaniesz poinformowany, czego potrzebuje Twój samochód i jakie koszty możesz ponieść. Nie obawiaj się żadnych niespodzianek! Zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną wcześniej kwotę. Za czynności wykonane bez Twojej zgody nie zostaniesz obciążony fakturą.

Kompleksowy zakres usług

NAPRAWY W RAZIE AWARII

NAPRAWY POWYPADKOWE

UBEZPIECZENIA

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Naprawy Nissana

OPONY

Zapewniamy doskonałą przyczepność na drodze.

AKUMULATORY

Wysokiej jakości akumulatory z trzyletnią gwarancją.

ORYGINALNY OLEJ I PŁYNY

Odpowiednie płyny dla Twojego Nissana.

ORYGINALNE CZĘŚCI

Stworzone specjalnie dla pojazdów marki Nissan.