JUKE

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE COUPÉ CROSSOVER

CENA OD*

  102 070

 

Nissan Juke Kiiro.

Każda historia ma swojego bohatera

 

 

Zasiądź za kierownicą samochodu, obok którego nie można przejść obojętnie. Charakterystyczne żółte akcenty, szary matowy lakier, unikatowy wzór Kiiro na dachu oraz czarne lśniące alufelgi sprawią, że nie pozostaniesz niezauważony.

 

PRZEKRACZAJ GRANICE

Nissan Juke to jeden z najbardziej unikalnych pojazdów na drodze. A to oznacza, że idealnie nadaje się do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego.
Dodaj wybrane akcesoria i wykreuj pojazd, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb i również zachwyca wizualnie.

PRZESTRZEŃ TYLKO DLA CIEBIE

Rewolucyjny design Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Profilowany kształt deski rozdzielczej i „pływające” wyświetlacze Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. A do tego, Twój samochód jest przestronny, zwiewny i doskonale widoczny.

Inspirująca technologia

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewnia zupełnie nowy poziom doznań podczas jazdy. W Nissanie Juke będziesz przemierzać kolejne kilometry z większą pewnością i w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.

Przyspiesz bicie serca

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. Jazda będzie bezpieczna oraz pełna emocji i wrażeń.

Doskonała łączność

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. Twój Nissan Juke może nawet działać jak mobilny hotspot Wi-Fi, umożliwiający podłączenie do ośmiu różnych urządzeń.

Odtwórz wideo

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA JUKE

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 4,210 M
B – ROZSTAW OSI:
2,636 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 1,983 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1,595 M

A – MAKS. DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1,477 CM
B – MAKS. SZEROKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1,249 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 1,305 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA BEZ KOŁA: 422 L