JUKE

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE COUPÉ CROSSOVER

CENA OD*

  89 270

PRZEKRACZAJ GRANICE

Nissan Juke to jeden z najbardziej unikalnych pojazdów na drodze. A to oznacza, że idealnie nadaje się do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego.
Dodaj wybrane akcesoria i wykreuj pojazd, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb i również zachwyca wizualnie.

PRZESTRZEŃ TYLKO DLA CIEBIE

Rewolucyjny design Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Profilowany kształt deski rozdzielczej i „pływające” wyświetlacze Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody. A do tego, Twój samochód jest przestronny, zwiewny i doskonale widoczny.

Inspirująca technologia

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewnia zupełnie nowy poziom doznań podczas jazdy. W Nissanie Juke będziesz przemierzać kolejne kilometry z większą pewnością i w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem.

Przyspiesz bicie serca

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. Jazda będzie bezpieczna oraz pełna emocji i wrażeń.

Doskonała łączność

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza. Twój Nissan Juke może nawet działać jak mobilny hotspot Wi-Fi, umożliwiający podłączenie do ośmiu różnych urządzeń.

Odtwórz wideo

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA JUKE

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 4,210 M
B – ROZSTAW OSI:
2,636 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 1,983 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1,595 M

A – MAKS. DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1,477 CM
B – MAKS. SZEROKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1,249 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 1,305 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA BEZ KOŁA: 422 L