NISSAN X-TRAIL

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE PARTNER RODZINYCH WYZWAŃ

POBIERZ

OSIĄGI NISSANA X-TRAIL

Inteligentny układ napędowy, dynamiczne technologie jazdy i intuicyjny napęd 4X4 gwarantują natychmiastową reakcję Twojego SUV-a na zmieniające się warunki pogodowe.

ORYGINALNE AKCESORIA NISSANA

Dzięki stylowym akcesoriom Twojego crossovera, możesz wynieść jego walory wizualne, poręczność rozwiązań i bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom.

NISSANCONNECT

Wykorzystaj w pełni wszystkie swoje podróże dzięki systemowi nawigacji NissanConnect. Uzyskaj dostęp do informacji o samochodzie, dzięki 7-calowemu ekranowi dotykowemu. Poruszaj się po mieście, jakbyś znał każdy jego zakątek. NissanConnect podpowie, co warto zobaczyć w okolicy, gdzie zjeść coś smacznego, gdzie zatankować lub znaleźć bankomat, prowadząc Cię do celu głosowymi komunikatami.

KOMFORT I WYGODA

Perforowana tapicerka skórzana, podgrzewane fotele z przodu i dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja – wszystko to dla miłośników wyrafinowanego wykończenia. Teraz nawet pasażerowie z tyłu mogą poczuć orzeźwiający powiew klimatyzacji dzięki otworom wentylacyjnym zamontowanym standardowo w centralnej konsoli. 

SYSTEM CARGO

Ten ekskluzywny system pozwala błyskawicznie skonfigurować przestrzeń bagażową Nissana X-Trail dzięki regulowanym półkom i przegródkom. Skonfiguruj długą, płaską powierzchnię dla dużego bagażu lub skorzystaj ze schowka w podłodze na przedmioty, które chcesz dobrze schować. Obniż podłogę, aby łatwiej przewieźć dłuższe przedmioty. 

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA X-TRAIL

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 4690 M
B – ROZSTAW OSI: 
2705 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 1820 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1710 M

A – MAKS. SZER. BAGAŻNIKA WERSJI 5-OSOBOWEJ: 980 CM
A – MAKS. SZER. BAGAŻNIKA WERSJI 7-OSOBOWEJ: 1080 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 1996 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA: 445/565 L