NISSAN MICRA

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE W MIEJSKIM AUCIE

CENA OD*

73 500 zł

PRZESTRZENNY. ODWAŻNY.

Od charakterystycznej, pływającej linii dachu po efektowne światła w technologii LED, Nissan Micra łączy praktyczność samochodu miejskiego z odważnym, nieustraszonym wzornictwem i dbałością o każdy szczegół. 


• Pływający dach
• Schowane klamki tylnych drzwi
• Ergonomiczne wnętrze
• Materiały premium

TECHNOLOGIE I KOMFORT

Trzymaj rękę na pulsie i kontroluj sytuację na drodze. Odkryj technologie wsparcia kierowcy, funkcje łączności i cechy wpływające na wygodę jazdy Nissanem Micra, które zwiększają jego potencjał i inspirują do działania.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Technologie Nissan Intelligent Mobility zmieniają sposób prowadzenia samochodu. Od codziennych dojazdów do pracy po sunięcie po autostradzie lub po prostu parkowanie w ciasnym miejscu – Nissan Micra ułatwia wszystkie manewry, zapewniając Ci większy spokój, skupienie i pewność siebie.

BEZPIECZEŃSTWO

Kwestie bezpieczeństwa są podstawą projektu i konstrukcji każdego Nissana. Nissan Micra jest wyposażony w technologie i funkcje zwiększające bezpieczeństwo wszystkich osób w samochodzie i innych użytkowników dróg.

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

Nissan Micra pozwala Ci trzymać rękę na pulsie dzięki
dotykowemu wyświetlaczowi z systemem inforozrywki NissanConnect. Możesz z nim spiąć swój smartfon poprzez Apple Carplay®* i Android Auto®*. Wystarczy podłączyć się przez kabel USB, aby uzyskać dostęp do rozmów telefonicznych, wiadomości, aplikacji, nie spuszczając wzroku z drogi.

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA MICRA

A – ROZSTAW OSI: 2,525 M
B – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 3,999 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 1,743 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1,455 M

A – MAKS. DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 72,1 CM
B – MAKS. SZEROKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 100,2 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 104 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA POD PÓŁKĄ: 300 L