NISSAN NAVARA

WYTRZYMAŁY, MOCNY, BARDZIEJ INTELIGENTNY NIŻ KIEDYKOLWIEK

CENA OD*

  170 500

PRZESTRZEŃ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ

Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Elastyczne wnętrze Nissana Navara oferuje wygodną przestronność. Duży schowek pasażera, głęboka konsola środkowa i kieszenie w drzwiach przednich zapewnią łatwą dostępność do potrzebnych przedmiotów. Pod tylną kanapą w kabinach Double Cab i King Cab znajdują się dwa praktyczne schowki.

PONAD 1100 KG ŁADOWNOŚCI

Przewożony ładunek jest bezpieczny dzięki systemowi mocowania C-channel. Wytrzymałe zatrzaski z kutego aluminium łatwo przesuwają się po prowadnicach, zapewniając nieporównywalną elastyczność w mocowaniu ładunku i siłę, aby go utrzymać.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

W środku Nissana Navara pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility™ zapewni Ci dostęp do informacji, łączność ze światem i rozrywkę. Na personalizowanym ekranie cyfrowym sprawdzisz na przykład zasięg, zsynchronizujesz kompatybilny smartfon, wybierzesz ulubioną muzykę i aplikacje. Chodzi o to, aby każdy wyjazd był możliwie najprzyjemniejszym doświadczeniem.

ZABIERZ ZE SOBĄ WSZYSTKO

Odkryj, co stworzyliśmy dla Ciebie na bazie 80-letniej tradycji konstruowania masywnych samochodów pickup. Najlepszy w klasie uciąg pod względem mocy i wytrzymałości. Rewolucyjna skrzynia ładunkowa, równie elegancka co praktyczna. Zaawansowany napęd na wszystkie koła, który zabierze Cię praktycznie wszędzie, oraz sztywne podwozie z pierwszym wielowahaczowym tylnym zawieszeniem w swojej klasie. To ogromne możliwości, z których możesz korzystać codziennie.

PIĘCIOWAHACZOWE TYLNE ZAWIESZENIE

Zastosowane po raz pierwszy w jednotonowym europejskim pickupie pięciowahaczowe tylne zawieszenie Nissana Navara w wersji Double Cab jest o wiele bardziej zaawansowane niż tradycyjne resory piórowe, poprawiając komfort jazdy, ładowność i precyzję prowadzenia. W roku 2019 także wyposażenie wersji King Cab wzbogaciło się o pięciwahaczowe tylne zawieszenie.

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA NAVARA

KING CAB

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 5255 M
B – ROZSTAW OSI: 
3150 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 2085 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1822 M

DOUBLE CAB

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 5330 M
B – ROZSTAW OSI: 
3150 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 2085 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1828 M

A – DŁUGOŚĆ SKRZYNI ŁADUNKOWEJ: 1,800 M
B – SZEROKOŚĆ SKRZYNI ŁADUNKOWEJ:
1,560 M
WYSOKOŚĆ TYLNEJ KLAPY BAGAŻNIKA: 498 M

A – DŁUGOŚĆ SKRZYNI ŁADUNKOWEJ: 1,585 M
B – SZEROKOŚĆ SKRZYNI ŁADUNKOWEJ:
1,560 M
WYSOKOŚĆ TYLNEJ KLAPY BAGAŻNIKA: 498 M