NISSAN LEAF

100% ELEKTRYCZNY, NR 1 W POLSCE!*

CENA OD*

  155 900

*W zależności od wersji LEAF oraz LEAF e+

POCZUJ ELEKTRYCZNĄ MOC

Nigdy nie zapomnisz pierwszego przyspieszenia Nissanem LEAF . 100% momentu obrotowego natychmiast wciśnie Cię w fotel, a przyspieszenie jest jednocześnie niezwykle intensywne i ciche. A potem tak jeszcze raz. I jeszcze. Bo każdy dzień będzie od teraz wyjątkowy.

ŁATWE ŁADOWANIE, TAK JAK CI WYGODNIE

Nissana LEAF można ładować na kilka sposobów. W domu, większość właścicieli korzysta z ładowania drugiego poziomu 240 V. W trasie? Szeroka sieć publicznych punktów ładowania oferuje również poziom drugi ładowania, przy czym coraz bardziej zwiększa się dostępność szybkich ładowarek poziomu trzeciego.

Usługi NissanConnect

NissanConnect wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak zdalna obsługa, menedżer baterii, a nawet mapy i bieżące informacje o ruchu na drodze, aby zapewnić informacje i rozrywkę wszędzie, gdzie jesteś.

 

BARDZIEJ INTELIGENTNa JAZDa

Nissan LEAF jest wyposażony w najlepsze technologie wspierające inteligentną jazdę, w tym e-Pedal i ProPILOT Assist, które zwiększają radość z dynamicznej jazdy. W pełni elektryczny Nissan LEAF jest doskonałym przykładem wykorzystania pakietu Nissan Intelligent Mobility.

SAM DECYDUJESZ, KIEDY ŁADUJESZ

Czas ładowania samochodu można ustawić bezpośrednio na ekranie dotykowym lub korzystając z usług NissanConnect, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w punkcie ładowania. A większych oszczędności możesz spodziewać się, ładując Nissana LEAF w godzinach nocnej taryfy energetycznej.

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA LEAF

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 4,490 M
B – ROZSTAW OSI: 
2,700 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 2,030 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1,540 M

A – PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA Z TYLNĄ KANAPĄ: 790 CM
B – MAKS. SZEROKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1,103 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 1,176 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA POD PÓŁKĄ: 435 L