NISSAN E-NV200

NOWY W 100% ELEKTRYCZNY NISSAN E-NV200 TWOJA PROEKOLOGICZNA WIZYTÓWKA

CENA OD*

156 328 zł

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

W 100% ELEKTRYCZNY VAN

Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.

INTELIGENTNE mobilne biuro

Twoje biuro zawsze przy Tobie. Przedni fotel pasażera w 100% elektrycznym Nissanie e-NV200 składa się i przekształca w biurko. Masz także do dyspozycji łatwo dostępne gniazdka 12 V i dużo wygodnych schowków na dokumenty.

MAKSIMUM ŁADOWNOŚCI, MINIMALNE ROZMIARY

Efektowny i atrakcyjny design + największa w klasie przestrzeń ładunkowa. Kompaktowy i zwinny, w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN został stworzony z myślą o zatłoczonych ulicach miast: to Twoja proekologiczna wizytówka.

proekologiczny biznes

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie.

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA E-NV200

A – PRZESTRZEŃ NA DŁUGĄ DRABINĘ: 2,8 M
B – OD ŚCIANKI DO ŚCIANKI:
1,5 M
C – MIĘDZY NADKOLAMI: 1,22 M

D – WYSOKOŚĆ: 1,36 CM
E – WYSOKOŚĆ TYLNEJ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 524 MM
TYLNE DRZWI Z PODZIAŁEM: 60/40