NISSAN E-NV200 evalia

NOWY W 100% ELEKTRYCZNY NISSAN E-NV200 EVALIA, RAZEM DOJEDZIEMY DALEJ

CENA OD*

164 328 zł

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

W 100% elektryczny 7-osobowy samochód rodzinny

Kompaktowy, wszechstronny i w pełni wyposażony z miejscem dla siedmiu osób – Nissan e-NV200 EVALIA to idealny samochód miejski dla rodziny. Dzięki temu, że jest w 100% elektryczny i posiada nową baterię 40 kWh zapewniającą większy zasięg, zaoszczędzisz na wydatkach eksploatacyjnych i dojedziesz naprawdę daleko

ułatwiona łączność dla rodzin w podróży

Zsynchronizuj swój smartfon z Nissanem e-NV200 EVALIA i bądź w kontakcie w trasie poprzez nowy system nawigacji NissanConnect EV oraz spersonalizuj każdy detal swojej jazdy na cyfrowym ekranie. Dzięki aplikacji NissanConnect EV informacje nawigacyjne masz na wyciągnięcie ręki. A nowy kolorowy ekran TFT sprawia, że elektrycznym Nissanem e-NV200 dotrzesz do celu bez problemów.

bardziej ekologiczna i inteligentna jazda

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 EVALIA to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie.

proekologiczny biznes

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie.

Odtwórz wideo

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA E-NV200 EVALIA

2 SIEDZENIA
2940 l
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

3 SIEDZENIA
Do 1,30 m
WYSOKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ

4 SIEDZENIA
DO 2,80 m
DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ

5 SIEDZEŃ
2110 l
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

6 SIEDZEŃ
1550 l
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

7 SIEDZEŃ
870 l
DO DACHU
(443 l PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ PONIŻEJ ROLETY ZASŁANIAJĄCEJ WNĘTRZE BAGAŻNIKA)