Qashqai

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE CROSSOVER

CENA OD*

  75 030

DYNAMICZNE TECHNOLOGIE WSPIERANIA JAZDY

Dynamiczne technologie wspomagania jazdy Nissana zwiększają pewność prowadzenia samochodu. Czułość układu kierowniczego i zwinność to tylko kilka cech, dzięki którym prowadzenie Nissana Qashqai to czysta przyjemność.

APLIKACJA NAWIGACYJNA DOOR-TO-DOOR

Aplikacja nawigacyjna Door-to-Door pozwala przesłać trasę podróży do samochodu z komputera lub aplikacji mobilnej, a także zaplanować podróż jeszcze przed wyjazdem. Pozwala ona także nawigować od miejsca, gdzie zaparkowano samochód, do celu podróży.

Nowy system NissanConnect

Całkowicie nowy system informacyjno-rozrywkowy Nissana Qashqai ma nowe ekscytujące funkcje, takie jak mapy 3D, integracja smartfona, polecenia głosowe i 7-calowy ekran dotykowy, który można konfigurować zgodnie z preferencjami. Nowy NissanConnect zapewnia także znaną już wcześniej obsługę aplikacji Apple CarPlay® i Android Auto® za pomocą smartfona.

SYSTEM DIVIDE-N-HIDE

Nowy Nissan Qashqai jest otwarty na nowe konfiguracje. Złóż część lub wszystkie tylne fotele, aby zrobić miejsce na większy bagaż i skorzystaj z poręcznych schowków na mniejsze rzeczy. Możliwość błyskawicznej konfiguracji przestrzeni bagażowej Nissana Qashqai dzięki regulowanym półkom i przegródkom.

WYRAFINOWANE DETALE

Wszystkie elementy w nowym Nissanie Qashqai zostały zaprojektowane w sposób wyjątkowy, od nowych siedzeń z pamięcią ustawień, po nowe fotele z funkcją pamięci dla 2 osób połączoną z lusterkami bocznymi. Bardzo duży schowek na wszystkie niezbędne w podróży drobiazgi oraz uchwyt na telefon z gniazdami USB/12 V zawsze się przyda.

WYMIARY NADWOZIA I WNĘTRZA NISSANA QASHQAI

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ: 4394 M
B – ROZSTAW OSI: 
2646 M
C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ: 2070 M
D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ: 1590 M

A – MAKS. DŁUGOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1671 CM
B – MAKS. SZEROKOŚĆ PRZESTRZENI BAGAŻOWEJ: 1096 CM
MAKS. ZE ZŁOŻONYMI SIEDZENIAMI – VDA: 1598 L
POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA: 410 L